RESTAURACJA AZIMA TATARSKIE PRZYSMAKI

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 192 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Restauracja Azima Tatarskie Przysmaki. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

10 cze 2026 o 17:25 Niesamowite. Polecam, zanim wyjadę z Gdańska będę chciał spróbować innych pozycji z menu.
6 kwi 2026 o 17:05 Smaczne i odpowiednio zapakowane jedzenie
12 paź 2025 o 14:34 Terrible packaging for soup. Paper package could not hold the hot soup and basically fell apart
28 wrz 2025 o 18:12 Przepysznie jak zawsze :)
5 wrz 2025 o 15:07 Zamówione azu było samym mięsem z ziemniakami, na ozdobę z trzema plasterkami ogórka, brak papryki. Dostawa trwała bardzo długo, dłużej niż oczekiwano. Mięso było niezłe, ale to zdecydowanie za mało na bardzo dobrą opinię.
27 sie 2025 o 17:47 Wszystko jest pyszne. Czebureki są najlepsze